Błękitni Stary Jarosław - Akademia Sportu Zryw Kretomino

PREZES

Utworzono:

20.09.2016

W sobotę 17 września została rozegrana 2 kolejka ligi juniorów starszych. Nasz zespół udał się na mecz z drużyną Błękitni Stary Jarosław. Zawodnicy przystąpili do meczu mocno skoncentrowani ponieważ przed tygodnie razili nieskutecznością w ofensywie i w tym meczu mieli to zmienić. Od początku spotkania ruszyliśmy mocno do przodu żeby nie dać rozpędzić się gospodarzom. W 12 minucie po zagraniu ręką w polu karnym Błękitnych sędzia przyznał rzut karny dla naszego zespołu. Pewnym strzałem popisał się Kacper Bartulewicz otwierając wynik na 0-1. W 15 minucie meczu nasz prawy pomocnik Marcin Raczkowski zagrał piłkę w pole karne gdzie strzałem z głowy Dominik Groszkiewicz pokonał bramkarza rywali i zrobiło się 0-2.Kolejny rajd Marcina Raczkowskiego prawą stroną i kolejne dośrodkowanie ale tym razem na 0-3 strzela Piotr Sulima. Do bardzo ładnej akcji naszego zespołu doszło w 43 minucie gdzie Piotr Sulima zagrał piłkę na lewą stronę tam nasz lewy pomocnik Adam Bober przejął piłkę i mijając 2 zawodników podwyższył wynik meczu na 0-4 Na zakończenie 1 połowy ponownie Adam Bober wygrywa pojedynek na lewej stronie i zagrywa piłkę wzdłuż bramki a tam akcję wykończył Marcin Raczkowski i mamy 0-5.Po zmianie stron zespół Zrywu Kretomino dalej konstruował kolejne akcje. W 54 minucie defensywny pomocnik Kacper Rudziński dograł piłkę na wolne pole i po raz kolejny precyzyjnym strzałem lewą nogą popisał się Adam Bober podwyższając wynik na 0-6.Na boisku pojawiło się 4 nowych zawodników a nasz zespół dalej grał jak natchniony. Mały błąd naszej defensywy i zawodnicy gospodarzy zdobywają bramkę kontaktową. Dwie minuty później było już 1-7, podanie Bartosza Bielaka na bramkę zamienił Piotr Sulima.80 minuta to popisowa akcja dwójki rezerwowych podaję Dominik Chicheł a strzela Bartosz Struś i mamy 1-8.W 83 minucie po podaniu Piotrka Sulimy piłkę do siatki pakuje Mateusz Ciapciński ustalając wynik meczu 1-9 dla naszego zespołu.

Trenerem zespołu jest Krzysztof Karpowicz natomiast kierownikiem drużyny jest Sławomir Ciapciński.

Kolejny mecz już za tydzień Zryw Kretomino na własnym obiekcie będzie podejmował Mechanik Bobolice sobota 24-09 godz. 11.00 ZAPRASZAMY