Autor:

PREZES

Utworzono:

04.10.2016

Witam. W sobotę 01-października 2016 roku zespół juniorów starszych Zrywu Kretomino udał się na mecz wyjazdowy do Biesiekierza. Pewni siebie zawodnicy gości myśleli że szybko i łatwo poradzą sobie z gospodarzami. Boisko jednak szybko pokazało że punktów nikt za darmo nie rozdaje i trzeba o nie ciężko popracować. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany i mało emocjonujący. W 44 minucie meczu po faulu na naszym zawodniku mieliśmy stały fragment z ok 25 metrów. Zawodnicy Zrywu bardzo poprawnie wykonali rzut wolny i zdobyli pierwszą bramkę w tym spotkaniu a strzelił ją Dominik Groszkiewicz. Po zmianie stron nasz zespół zaczął grać piłkę ładną dla oka i zarazem skuteczną. W 65 minucie po rajdzie prawego obrońcy Marka Szyduczyńskiego który dorzucił dobrą piłkę w pole karne kolejnego gola zdobył Dominik Groszkiewicz. Kolejna akcja Marka z prawej strony w 81 minucie i kolejna asysta ale tym razem na 0-3 strzela Dominik Chicheł. W 84 minucie sędzia główny podyktował rzut karny w polu gospodarzy. Do piłki podszedł Adam Bober i pewnym strzałem pokonał bramkarza,podwyższając wynik na 0-4.Bezradni zawodnicy z Biesiekierza coraz częściej faulowali w okolicy swojego pola karnego. Konsekwencją rzut wolny dla Kretomina z okolicy 30 metra.Adam Bober dobrze dośrodkowuję piłkę a Jakub Marcinkowski strzałem z głowy ustanawia wynik meczu na 0-5. Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają na własnym obiekcie w niedzielę 09 października a rywalem będzie zespół z Kowalewic. Zapraszamy wszystkich chętnych w niedzielę 09-10 na godz. 11.00.