Autor:

PREZES

Utworzono:

26.10.2016

W sobotę 22 października zespół juniorów starszych Zrywu Kretomino rozegrał mecz wyjazdowy z zespołem Bajgiel Będzino. Mecz był bardzo zacięty a czasami wręcz brutalny. Już od 16 minuty musieliśmy grać w osłabieniu gdyż nasz prawy obrońca Marek Szyduczyński zobaczył drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę.Do przerwy pomimo kilku dobrym akcją zespołu gospodarzy był remis 0-0. Po zmianie stron zespół z Kretomina grał coraz lepiej i w 68 minucie po rzucie z autu Filipa Olczaka,piłkę dostał nasz kapitan Piotrek Sulima który pięknym strzałem z ok.30 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Ale w 72 minucie kolejna czerwona kartka dla naszego zawodnika,tym razem Adam Bober i gramy w 9. Pomimo dwóch wykluczeń i jednej poważnej kontuzji Dominika Groszkiewicza,który musiał udać się karetką do szpitala nasz zespół zdobył drógą bramkę. Bardzo dobrą akcję przeprowadził nasz stoper Mateusz Ciapciński który przebiegł z piłką połowę boiska i zagrał prostopadłą piłkę na wychodzącego na pozycję Piotrka Sulimę a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższa na 0-2.

Kolejny nasz mecz odbędzie się w sobotę 29 października o godz. 11.00 na boisku w Kretominie,a rywalem będzie zespół Wiekowianki Wiekowo.