Gry sparingowe i turnieje Żaków

W ostatnim okresie prowadzony przez trenera Piotra Stefanów zespół Żaków (dzieci urodzone w 2008 i 2009r.) naszej Akademii rozegrał turniej towarzyski na hali miejscowego gimnazjum w Tychowie (15.03.17r.) z zespołami żaków klubu sportowego Dąbek Tychowo . W turnieju reprezentowały nas dwa 7 - osobowe zespoły, które rywalizowały z zespołami gospodarzy. Cały turniej trwał 2 godziny, które dały się mocno we znaki naszym młodym zawodnikom, u których jednak dominował świetny humor jak i dużo radości z gry w piłkę nożną. Mecze trwały 1 x 10 min, co dawało rozegranie conajmniej 6 spotkań przez każdego z zawodników. Grupa Żaków w naszym klubie jest dość liczna (na chwilę obecną to 20 zawodników) i cały czas się rozrasta, co spokojnie pozwala wystawiać dwa niemal równorzędne zespoły w każdym turnieju. Przewidywane są 2 turnieje dla Żaków w kwietniu. Najpierw w najbliższą środę (12.03.17r.) na boisku Orlik o godz. 17 w Sianowie rozegrają oni 2 godzinne gry sparingowe z Sianowską Akademia Sportu, natomiast 22.04.17r. o godz.11 w Boninie będziemy gospodarzem turnieju z serii Ligi Bałyckiej. Treningi dla Żaków odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz.16:10 na boisku Orlik w Boninie.