Turniej Orlików w Polanowie

W sobotę 11 lutego 2017r. o godz. 11 w polanowskiej hali, odbył się Turniej Orlików U10 . Był to czwarty turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin - podgrupa południowa.

Organizatorem imprezy był Gryf Polanów. W zawodach wzięło udział sześć zespołów : Akademia Sportu Zryw I Kretomino (trener Piotr Stefanów, kierownik zespołu Anna Karpowicz), Akademia Sportu Zryw II Kretomino/Rosnowo (trener Ryszard Jelonek), KS Gryf Polanów (trener Kamil Popowicz, kierownik zespołu Bogdan Badurak), SP Bonin (trener Mariusz Poślednik) , UKS Olimpia I Bobolice (trener Henryk Kowalski), UKS Olimpia II Bobolice (trener Henryk Kowalski).

Mecze odbywały się w formule „każdy z każdym” 1 x 12 minut. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek i napoje przygotowane przez gospodarzy zawodów.

Pierwsze miejsce w turnieju zajął Gryf Polanów, a kolejne II miejsce - UKS Olimpia I Bobolice, III miejsce - SP Bonin, IV miejsce - AS Zryw I Kretomino, V miejsce - AS Zryw II Kretomino/Rosnowo, VI miejsce - UKS Olimpia II Bobolice.

.

Terminy i miejsca turniejów : finał A 29 kwietnia 2017r. (sobota) godz. 11.00 boisko Orlik w Boninie – organizator SP Bonin i 27 maja br. ( sobota) godz. 11.00 na stadionie w Sianowie – organizator SAS Sianów ; finał B 30 kwietnia 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Biesiekierzu – organizator Wybrzeże Biesiekierz i 27 maja br. ( sobota) godz. 11.00 na stadionie w Sianowie – organizator SAS Sianów.

Wyniki wszystkich meczów turnieju:

AS Zryw I Kretomino - AP Zryw II Kretomino/Rosnowo 0:0

UKS Olimpia I Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 7:0

KS Gryf Polanów - SP Bonin 1:2

AS Zryw I Kretomino - UKS Olimpia II Bobolice 3:1

AS Zryw II Kretomino/Rosnowo - SP Bonin 2:4

UKS Olimpia I Bobolice - KS Gryf Polanów 0:1

AS Zryw I Kretomino - SP Bonin 0:0

AS Zryw II Kretomino/Rosnowo - UKS Olimpia I Bobolice 0:2

UKS Olimpia II Bobolice - KS Gryf Polanów 0:4

AS Zryw I Kretomino - UKS Olimpia I Bobolice 1:2

AS Zryw II Kretomino/Rosnowo - KS Gryf Polanów 0:3