Żacy w turnieju Deichmann Cup - Minimistrzostwa

Z dniem 30.04.17r. nasi Żacy (chłopcy urodzeni w 2008r i młodsi) rozpoczęli swój udział w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej Deichmann Cup - Minimistrzostwa. Cyklicznie w każdą niedziele na stadionie Bałtyku w Koszalinie chłopcy reprezentujący naszą Akademię będą rywalizowali z rówieśnikami z czołowych zespołów z naszego okręgu. Każdy zespół symbolicznie reprezentuje w turnieju jedno z państw. Nam przypadła Norwegia, której będziemy kibicować do końca zmagań, które zakończą się turniejem finałowym 10.06.17r. (sobota). W systemie każdy z każdym (mecze 2 x 10 minut) nasza drużyna rozegra 13 spotkań grupowych + turniej finałowy (play-off, przegrywający odpada).

Nasz zespół Żaków 20.05.17r. (sobota) o godz.11 w Świeszynie rozegra także finałowy turniej Ligi Bałtyckiej.