Autor:

PREZES

Utworzono:

26.09.2016

Witam przesyłam kolejny opis meczu ligowego. W dniu 24 września (sobota) 2016 roku została rozegrana 3 kolejka juniorów starszych. Tym razem zespół Zrywu Kretomino podejmował na własnym obiekcie zespół Mechanika Bobolice. Od początku gospodarze przejęli inicjatywę na boisku i konstruowali swoje akcje. Z upływem czasu coraz bardziej była widoczna przewaga naszego zespołu. Już w 13 minucie Jakub Bilski prostopadłym podaniem uruchomił naszego skrzydłowego Adama Bobra,a ten bez problemu pokonał bramkarza gości. Kolejne minuty mijały a zespół gospodarzy zdobywał bramkę za bramką. Mecz zakończył się wynikiem 12-0 i był to popis skuteczności w naszym wykonaniu.Bramki dla naszego zespołu zdobywali:

ZRYW KRETOMINO-MECHANIK BOBOLICE 12-0

Na kolejny mecz nasz zespół uda się na wyjazd do Biesiekierza a będzie to 01-10-2016-sobota o godz. 11.00 wszystkich chętnych zapraszamy.